Elips YapıProjelendirme

Projelendirme

Mimari projelerde pratik eleman, yeni sistemlerin üretilmesi ve bina fiziğine koruyucu, estetik ve ekonomik birçok alternatif çözümler sunmaktayız. Elips Yapı; her türlü proje tasarımı, detaylandırma aşamalarını; proje müellifi veya işveren ile karşılıklı görüşmeler neticesinde, teknik kadrosuyla bilgisayar ortamında üç boyutlu olarak alternatif görüntüler halinde hazırlayıp müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

.


HAKKIMIZDA

Giydirme cephe sektöründe 2005 yılında faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz, tecrübeli yönetim ve teknik kadrosuyla sektörde ki yoğun rekabet ortamında kendisine kısa zamanda iyi bir yer edinmiştir.

FELSEFEMİZ

Güvenilirliği kendine temel kabul ederek, mimari çözümlerde ihtiyaç duyulan estetik ve ekonomik çözümler üretmesi amacıyla kurulmuş olan şirketimiz; teknolojik gelişmelere paralel olarak kendisini daima yenilemiş, kapasitesini giderek arttırmış, nitelikli personel ve artan deneyimi ile kusursuz işler çıkarmıştır.

SİSTEMLER

1- Strüktürel Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri 2- Işıklık Sistemleri 3- Kompozit - Alüminyum Panel Uygulaması 4- Terracota Klinker Taş Kaplamaları 5- Kompakt Laminant Kaplamaları 6- Alüminyum Doğruma Sistemleri

Devam Eden Projeler Proje Aşamasında

TONotice: Trying to get property of non-object in /var/www/elipsyapi/data/www/elipsyapi.com.tr/altust.php on line 40


Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/elipsyapi/data/www/elipsyapi.com.tr/altust.php on line 41Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/elipsyapi/data/www/elipsyapi.com.tr/altust.php on line 41


MONTAJ


Elips yapı deneyimli montaj ekipleri, uzman teknik personel yönetiminde optik aletlerle ve teknolojik donanımlarla montajı gerçekleştirmektedir. Taahhütlerinde montaj ve imalat garantisi verebilen güvenilir bir kurumdur.


ÜRETİM


ELİPS YAPI, kuruluşundan bugüne tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek, en ekonomik, en fonksiyonel ve en estetik çözümleri müşteri memnuniyeti ile buluşturmayı amaç edinmiştir. Bu doğrultuda her profesyonel kurumun ihtiyacı olan teknik ekip ve çağın gereklerine göre güncellenen modern makine araç gereç altyapısını oluşturmuştur.